Проектування і будівництво телекомунікаційних мереж

Проектування і будівництво телекомунікаційних мереж - одна з основних спеціалізацій нашої компанії.

Базові принципи нашої роботи - це суворе дотримання усіх технічних умов проекту для досягнення оптимального поєднання ціни, якості, надійності системи і термінів будівництва, а так само максимальне виконання вимог Замовника.

Реалізуючи такий підхід до справи на практиці, а не на словах, ми заробили добре ім'я та авторитет у наших замовників і партнерів.

Бурхливий розвиток телекомунікаційного ринку, поява все більш нових і сучасних стандартів зв'язку та обладнання, гостро ставить завдання передачі даних з високою швидкістю і якістю.

Найбільш оптимально відповідають цим вимогам мережі, побудовані на основі волоконно оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ).

В даний час практично всі мережі передачі даних, починаючи з великої транспортної мережі телекомунікаційного оператора і закінчуючи невеликим "домовиком" інтернет-провайдером, будуються із застосуванням оптичного кабелю.
Наша компанія готова підключитися до реалізації проекту будівництва на будь-якому етапі і виконати проектні, будівельні та монтажні роботи, провести вимірювання, необхідні для здачі лінії.

Висококваліфіковані фахівці готові провести консультації з питань будівництва ВОЛЗ та здійснити нагляд за його ходом.

Професіоналізм співробітників нашої компанії гарантує оптимальні терміни будівництва ВОЛЗ та високу якість виконання всіх будівельно-монтажних робіт.

 Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×