Об'єднання мереж на базі стандарту IEEE 802.1Q (VLAN)

Послуга передбачає об'єднання двох і більше територіально віддалених офісів в єдину захищену мережу для обміну даними на базі стека протоколів TCP / IP з дотриманням параметрів і правил передачі різноманітного трафіку.

Послуга надається на основі відкритого стандарту IEEE 802.1Q

Обладнання, встановлене в офісі або технічному центрі клієнта, підключається до порту доступу до послуги на технічному майданчику Компанії "Бест" за допомогою виділеної лінії з гарантованою швидкістю. При цьому використовується той самий волоконно-оптичний кабель, через який Клієнту надається широкосмуговий доступ до мережі Інтернет та цифрова телефонія.

Для передачі трафіку різних додатків клієнта використовується надлишкова волоконно-оптична інфраструктура Компанії "Бест", ми гарантуємо мінімальний час відгуку, високу зв'язаність і надійність. У разі необхідності використовуються волоконно-оптичні канали провідних операторів України з якими побудовані стики нашою Компанією.

Переваги каналів передачі даних побудованих за стандартом IEEE 802.1Q

  • надається на базі власної волоконно-оптичної мережі;
  • IP мережа Компанії "Бест" побудована з використанням обладнання провідних компаній світу: Juniper, Extreme Networks;
  • послуга дозволяє інтегрувати передачу голосового трафіку з даними локальної мережі клієнта, забезпечити якісну передачу відео в межах вашої корпоративної мережі;
  • використання єдиної точки контакту, обслуговуванням каналу займається одна компанія;
  • вам знадобиться персонал, який буде займатися тільки обслуговуванням Вашої внутрішньої мережі, за зв'язаність офісів відповідатиме персонал нашої Компанії.


Технологічні особливості

  • послуга доступна в інтерфейсі Ethernet або G703
  • швидкості каналів складають від 256 Кбіт/сек до 10 Гбіт/сек
  • мережа нашої Компанії забезпечує базовий рівень безпеки корпоративної мережі (ізольованість і цілісність) на рівні IP мережі.


Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×