Хостинг

Хостинг (hosting) — послуга з надання дискового простору для фізичного розміщення інформації на сервері, що постійно перебуває у мережі Інтернет. Хостингом також називається послуга з розміщення обладнання клієнта на території провайдера із забезпеченням підключення його до каналів зв'язку з високою пропускною здатністю (колокація, від англ. colocation).

Під поняттям послуги хостингу мається на увазі як мінімум послуга розміщення файлів сайту на сервері, на якому запущене ПЗ, необхідне для обробки запитів до цих файлів (веб-сервер). У послугу хостингу вже входить надання місця для поштової кореспонденції, баз даних, DNS, файлового сховища та ін., а також підтримка функціонування відповідних сервісів.

Хостинг баз даних, розміщення файлів, хостинг електронної пошти, послуги DNS можуть надаватися окремо як самостійна послуга.

Ми використовуємо сервери під управлінням операційної системи FreeBSD та застосовуємо для зручності користувачів програмний комплекс автоматизованого управління хостингом DirectAdmin.

Кожен користувач має можливість самостійно управляти своїм хостинговим акаунтом, своїми доменами, міняти вміст своїх сайтів, створювати і видаляти бази даних, поштові акаунти. 

Зазначений комплекс має дружній інтерфейс, і його освоєння не забере у Вас багато часу.

 Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×